HTC One M9 AnTuTu Testlerinde Aşırı Isınma Uyarısı Verdi!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

MWC 2015’in ilk günü 1 Mart tarihinde resmi olarak tanıtılan, bu yılın en iyi cihazlarından olan HTC One M9, HTC’nin bu yılın başarılı geçmesini istediğini gösteriyor. Peki öyle olacak mı?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Hatılarsanız Samsung, Snapdragon 810’u aşırı ısınma problemi var diyerek kullanmaktan vaz geçmiş ve Snapdragon 810’u kullanan LG’nin de aralarında bulunduğu bir çok firma, ısınma problemi yok diyerek cevap vermişti. Ondan kısa bir süre sonra da Qualcomm, Samsung için özel olarak modifiye edilmiş Snapdragon 810 hazırlayacaklarını duyursa da, Samsung, amiral gemilerinde kendi işlemcisi Exynos 7’yi kullanmayı tercih etmişti.

Görünüşe göre bunu yapmakla da çok iyi bir adım atmış. Çünkü, Snapdragon 810 kullanan HTC One M9’un işlemci performansı testlerinde, aşırı ısınma uyarısı aldığı görülüyor.

one-m9-isinma-uyarisi

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız Galaxy S6 ve One M9 karşılaştırmasını ve One M9’da dahil, Galaxy S6 ve iPhone 6’nın da aralarında bulunduğu işlemci karşılaştırmasının sonuçlarını inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Bakalım HTC ve diğer firmalar bu konuda ne diyecekler.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir