HTC One M9 Plus’ın Gerçek Görüntüleri Sızdırıldı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

HTC‘nin son amiral gemisi HTC One M9‘un Mobil Dünya Kongresinde tanıtılmasının ardından ülkemizde de ön siparişlerine başlandı. HTC One M9’un ezeli rakibi olan Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6 ile karşılaştırmasını burada sizlerle paylaşmıştık.

Teknoloji destek

HTC’nin daha önce de bilgileri sızdırılan, ancak MWC 2015’te duyurmadığı HTC One M9 Plus’a yönelik detaylar gelmeye başladı. Son olarak HTC One M9 Plus’ın gerçek görüntüleri sızdırılarak, HTC’nin daha büyük ekrana sahip yeni amiral gemisi teyit edilmiş oldu.

150.9 x 72.5 x 10.15 mm boyutlara ve 5.2 inç Quad HD (1440×2560) ekrana sahip One M9 Plus, gücünü Asya ülkelerinde sekiz çekirdekli MediaTek işlemciden ve Avrupa’da ise sekiz çekirdekli (büyük ihtimalle Snapdragon 810) Qualcomm işlemciden alacak.

Aşağıda HTC One M9 Plus’a ait sızdırılan görüntüleri inceleyebilirsiniz.

Latest-alleged-HTC-One-M9-live-photos Latest-alleged-HTC-One-M9-live-photos (1) Older-HTC-One-M9-Plus-live-images

Teknoloji destek
ETİKET:
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir