HTC One M9 ve One M9 Plus’a Ait Görüntüler Sızdırıldı!

HTC’nin 2015 yılının merakla beklenen yeni amiral gemisi One M9’a ait yeni bir görsel sızdırıldı. Ancak bu seferki kaynak, önceleri resmi tanıtım öncesi telefonların bilgi ve görüntülerini sızdırmasıyla meşhur “evleaks” olduğu ve iki farklı HTC One M9 modelinin yer aldığı için önem arz ediyor.

Andronova

Bugün yayınlanan tweet’teki görüntülerde, HTC’nin yeni amiral gemisi One M9’un ikincisinin One M9 Plus olduğu düşünülen iki farklı modeli görülüyor. Eğer görüntüler doğruysa, HTC bu yıl One M9 ve One M9 Plus ile son trende uyup iki versiyonlu amiral gemisiyle yeni bir hamle yapacak.

Her nekadar donanım özelliklerinin bu görüntülerden anlaşılması mümkün olmasada, cihazın HTC’nin tasarım çizgisinde olduğu görülüyor. Metal gövde, Nexus 9 tarzı öne bakan hoparlör, Desire EYE tarzı ön yüz kamerası ve HTC logosu görülebiliyor. Ayrıca HTC’nin son amiral gemisi One M8’den farklı olarak, görüntülerde yeni One M9 ve One M9 Plus’ın ön cephesinin tamamen cam olduğu görülüyor.

HTC’nin kodadı Hime ve Hima Ultra (One M9 ve One M9 Plus) olduğu tahmin edilen görüntüler, bu yıl akıllı telefon pazarında ciddi savaşlar olacağını gösteriyor.

htc-one-m9-one-m9-plus

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.