HTC One M9’un Duvar Kağıdı Sızdırıldı! Hemen İndir!

Andronova
Yazar Andronova

HTC’nin yeni amiral gemisi One M9’un 1 Mart’ta Barselona’da yapılacak MWC (Mobil Dünya Kongresi)nde tanıtılmasına günler kala, iki gün önce özellikleri ve aksesuar listesi sızdırılmış ve onaylanmıştı. Şimdi ise HTC One M9’un duvar kağıdı sızdırıldı.

Teknoloji destek

Üreticilerin amiral gemilerinde kullandıkları duvar kağıtları (wallpaper) hep popüler olmuştur. Cihazlar yayınlandıktan sonra, uygulama marketlerinde yüzlerce uygulama halinde sunulan bu duvar kağıtlarına erişmek isteyen binlerce kullanıcı olur.

HTC One M9’un kullanacağı muhteşem görünüme sahip resmi duvar kağıtlarından bir tanesi sızdırıldı ve indirilmeye hazır.  @LlabTooFeR isimli kullanıcı tarafından twitter hesabında yapılan paylaşımda, 1 Mart’tan önce HTC Hima’nın bir yeni duvar kağıdını paylaşacağı bilgisiyle duvar kağıdının indirme linki verilmiş.

Teknoloji destek
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir