HTC One M9'un Görüntüsü Sızdırıldı!

HTC One M9'un Görüntüsü Sızdırıldı!
müşteri hizmetleri

Son bir kaç ayda HTC'nin yeni amiral gemisi HTC Hima olarak bilinen One M9'a yönelik bir kaç farklı görüntü sızdırıldı. HTC'nin resmi duyurusuna kadar kesin bilgileri edinmenin zor olduğu bir gerçek olsa da, One M9'a yönelik yeni görüntüler geldi ve bu seferkiler oldukça inandırıcı. Son olarak Nowhereelse tarafından yayınlanan görüntüler, HTC One M9'un Altın rengi seçeneğine ait. Görüntülerde görüldüğü üzere cihazın arka yüzeyi özenle hazırlanmış, bu yüzden sahte olması olası değil. Tabi ki bu One M9'un son versiyonu olduğu anlamına da gelmez. Her halükarda yayınlanan yeni fotoğraflar, öncekilerle de uyumlu ve bu sefer çok daha gerçekçi. Bu nedenle inanmamak için bir sebep yok. İlginç olan konulardan biri, HTC One M9'un bu zamana kadar sızdırılan görüntülerinden hiç birinde çift arka kamera yer almıyor olması. HTC yeni amiral gemisi One M9'u 1 Mart'ta Barselona'daki Mobil Dünya Kongresinde Galaxy S6'nın sadece bir kaç saat önce duyuracak. Bakalım Tayvanlı üretici yeni ürünüyle beklentileri karşılaya bilecek mi? htc_one_m9_backplate_photo2 htc_one_m9_backplate_photo4 htc_one_m9_backplate_photo3One-M9-Dot-View-case

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
cherkesomer
cherkesomer - 6 yıl Önce

kasa çok büyük olsa olsa max modeli olur bu..

Hüseyin
Hüseyin - 6 yıl Önce

Nasıl yani? Ben döküm demirden ve temperli camdan imal edilmeyen telefona telefon demem. Bu saatten sonra alüminyum kasa bile kesmez beni... (!) Ilahi sony ve iphone cular.

yesil
yesil - 6 yıl Önce

ikinci kamera yok bu m9 olamaz zaten tasarım çok kötü beklentiyi düşürüp vurgun yapabiliriler

erkan
erkan - 6 yıl Önce

Bu tuvalette çekilmemişe benziyor :)

mevlüt
mevlüt - 6 yıl Önce

Görüntü zevk meselesi .örneğin bazıları m7 yi daha çok beğenirken ben m8 i çok beğeniyorum. Bana daha premium geliyor.telefunum m8 olduğu için değil.ikisini de alma imkanım olmasına rağmen ben bunu tercih ettim.m9 a gelince. Htc'nin süpriz yapacağını ve duo kamera ile geleceğini düşünüyorum.eğer resimdeki gibi gelirse bana göre kendi ayağına sıkar.

Cundullah Şimşek
Cundullah Şimşek - 6 yıl Önce

Tasarım olarak buysa geriye gidiyor demektir. Siralama m7 >m8> m9 şeklinde olacak.

mehmet kaya
mehmet kaya - 6 yıl Önce

merhaba yeri değil belki ama s5 için android 5 türkiye güncellemesi sammobile da duyuruldu ama sizde bununla ilgili bir haber göremedim..

Volkan Uğraç
Volkan Uğraç - 6 yıl Önce

Çok kötü

Нурлан Мухтаров
Нурлан Мухтаров - 6 yıl Önce

Mehmet Şensoy LG G4. 2015 in ikinci yarisinda tanidilacak ayni Xperia Z4 gibi

Taner Yeşilışık
Taner Yeşilışık - 6 yıl Önce

M8 daha güzel

Mehmet Şensoy
Mehmet Şensoy - 6 yıl Önce

LG G4' ten sızdırılma yokmu ?


Teknoloji haberleri