HTC One M9’un Görüntüsü Sızdırıldı!

media 13854

Son bir kaç ayda HTC‘nin yeni amiral gemisi HTC Hima olarak bilinen One M9’a yönelik bir kaç farklı görüntü sızdırıldı. HTC’nin resmi duyurusuna kadar kesin bilgileri edinmenin zor olduğu bir gerçek olsa da, One M9’a yönelik yeni görüntüler geldi ve bu seferkiler oldukça inandırıcı.

Andronova

Son olarak Nowhereelse tarafından yayınlanan görüntüler, HTC One M9’un Altın rengi seçeneğine ait. Görüntülerde görüldüğü üzere cihazın arka yüzeyi özenle hazırlanmış, bu yüzden sahte olması olası değil. Tabi ki bu One M9’un son versiyonu olduğu anlamına da gelmez. Her halükarda yayınlanan yeni fotoğraflar, öncekilerle de uyumlu ve bu sefer çok daha gerçekçi. Bu nedenle inanmamak için bir sebep yok.

İlginç olan konulardan biri, HTC One M9’un bu zamana kadar sızdırılan görüntülerinden hiç birinde çift arka kamera yer almıyor olması.

HTC yeni amiral gemisi One M9’u 1 Mart’ta Barselona’daki Mobil Dünya Kongresinde Galaxy S6’nın sadece bir kaç saat önce duyuracak. Bakalım Tayvanlı üretici yeni ürünüyle beklentileri karşılaya bilecek mi?

htc_one_m9_backplate_photo2 htc_one_m9_backplate_photo4 htc_one_m9_backplate_photo3One-M9-Dot-View-case

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın