HTC One M9’un Turkcell’de Ön Siparişi Başladı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Bu yılın önemli akıllı telefonlarından HTC‘nin yeni amiral gemisi One M9’un Mobil Dünya Kongresinde tanıtılmasının ardından, sayısız karşılaştırmalara ve haberlere konu olmuştu. Bir çok kişi tarafından beğenilen HTC One M9‘un şimdi Turkcell’de ön siparişi başladı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Turkcell’den 15 Mart ve 25 Mart 2015 tarihleri arasında yapacağınız HTC One M9 ön siparişlerinde 300TL’lik indirim sunuluyor. One M9’un Türkiye fiyatı ise Turkcell’de 2799TL olarak sunulmuş. Kampanya dahilinde yapacağınız alımlarda ise, 300TL’lik indirimle birlikte 2499TL olarak One M9’a sahip olabileceksiniz.

turkcell-one-m9-on-siparis

Şimdilik sadece 32GB’lık modelinin ön siparişe açıldığı HTC One M9’u diğer operatörlerin ise ne zaman ve hangi fiyattan satışa sunacağı belli değil. Sizce fiyat normal mi? Eğer One M9’u beğenmiş ve Türkiye fiyatından da memnunsanız, HTC One M9’u Turkcell’den ön siparişle alabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak