HTC One M9’un Yeni Render Görüntüleri Büyüleyici!

media 13819

Bu yılın HTC için önemli olduğu kadar, 1 Mart’ta Barselona’daki Mobil Dünya Kongresinde, Samsung’un Galaxy S6’sından sadece bir kaç saat önce tanıtacağı yeni amiral gemisi HTC One M9 için beklentiler de artıyor. Kullanıcılara sızdırılan bilgilerle daha da netleşen One M9 için yeni görüntüler daha geldi ve bu tasarım gerçekten harika.

Andronova

HTC son One serisiyle akıllı telefonlarında tasarım alanında eskiye nazaran ciddi ilerleme kaydetti. Bu ilerleyişte ayrıca ses alanında da iyileştirmeler yapan HTC, yeni amiral gemisi One M9’da kullanacağı BoomSound hoparlörleri için bu alanda en iyilerden olan Bose ile anlaştı.

Aşağıdaki görüntüde HTC’nin yeni hoparlör yerleşimini inceleyebilirsiniz:

htc-one-m9-render5

Daha önceki yayınlanan One M9’un kasa görüntüleriyle de benzer yeni yayınlanan render görüntülerini hazırlayan Almanya’lı endüstriyel tasarımcı Jonas Daehnert, HTC One M9’un yeni görüntüleriyle adeta görenleri büyülüyor. Aşağıda One M9’a ait yayınlanan yeni görüntüleri inceleyebilirsiniz:

htc-one-m9-render1 htc-one-m9-render2 htc-one-m9-render3 htc-one-m9-render4 htc-one-m9-render6 htc-one-m9-render7

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın