HTC One Max Bir Kez Daha Sızdırılırken, Arka Bölüme Konumlandırılan Parmak İzi Tarayıcısı Dikkat Çekiyor

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Galaxy Note III ve Honami modelinde olduğu gibi One Max’ın da eylül başında görücüye çıkması bekleniyor. Ekran boyutu itibariyle Galaxy Note III ve diğer büyük ekranlı modellerle sıkı bir rekabet içerisinde olacak One Max’ın sızdırılan son görseli, telefonda ayırt edici bir özelliğin varlığını gösteriyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Tayvanlı ePrice sitesi tarafından One ailesine ait bir görsel servis edilirken, One Max modelinin arka bölümünde hemen kamera altına konumlandırılan parmak izi tarayıcısı dikkat çekiyor. Sızdırılan görselde One Max’ın farklı bir özelliği daha gün yüzüne çıkarken, alt bölümde 3 pinli bir aksesuar girişi dikkat çekiyor. Bu gelişme de bizlere One Max için bir masaüstü standının yolda olduğunu gösteriyor.

One ailesi ilk defa bir arada görüntülenirken (One mini, One, One Max) telefonların tasarım anlamında pek de farklılık sunmadıkları görülüyor. Ayırt edici tek fark olarak değişen ekran boyutlarını söyleyebiliriz.

Ünlü oyuncu Robert Downey Jr ile radikal bir değişim süreci başlatan HTC’nin, söz konusu değişimi temsil eden ilk telefonun One Max olması bekleniyor. Tayvanlı üreticinin büyük ekran kategorisinde sunacağı ilk model özelliğini de taşıyan One Max için iddia edilen teknik özelliklere göz atacak olursak;

media 16688

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

5.9-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü Super LCD 3 ekran, 2.3GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci, Adreno 330 grafik birimi, 2GB RAM, 32/64GB dahili depolama birimi, Ultrapiksel kamera, 3.300mAh kapasiteli batarya, Sense 5 ve Andoid 4.3 işletim sistemi

Telefonun lansman tarihi için IFA Berlin etkinliği işaret edilse de, HTC’nin etkinliğe sayılı günler kala hala resmi bir açıklama yapmamış olması kafaları karıştıran bir gelişme. Şirket, One mini ve Butterfly S modellerinde olduğu merakla beklenen telefonu Tayvan’da sade bir etkinlik kapsamında da görücüye çıkarabilir.

ilgili>> GSMArena

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak