HTC One Max Tüm Detaylarıyla Ortaya Çıktı!

blank

Her geçen gün tüketicilerin ilgisine daha fazla çekmeye başlayan Phablet (telefon/tablet melezi) segmentine One Max ile giriş yapmaya hazırlanan HTC, söz konusu cihazda One modelini hem tasarım ve donanım noktasında daha büyük boyutlar eşliğinde tüketicilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

teknik destek

Telefona dair birçok iddia yazılıp çizilirken son olarak Çin’in Twitter’ı olarak adlandırılan Weibo‘da telefonun yüksek çözünürlüklü görüntülerinin ortaya çıkması ile birçok detay gün yüzüne çıktı. Dev bütçeli ve köklü bir değişim süreci başlatan HTC’nin ürün portföyüne dahil edeceği büyük ekranlı ilk telefon olan One Max, 5.9-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü ekrana sahip olacak.

İşlemci tarafında 1.7GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon S4 Pro APQ8064 işlemcisinden güç alacağı bildirilen telefonda 2GB RAM ve 16GB dahili depolama birimine yer verilecek. Görsellerde beliren modelin sadece Çin’e özgü olduğu vurgulanırken, çift SIM kart ve microSD kart desteği telefonun sahip olduğu diğer özellikler.

One Max’in uluslararası versiyonunda ise tek SIM karta yer verilecek. Telefonda microSD karta yer verilmeyecek ancak depolama noktasında daha fazla alana yer verilecek. Halihazırda Android’in en güncel versiyonu olan 4.3 ile çalışacağı bildirilen telefon, Sense 5.5 kullanıcı arayüzünü de beraberinde getirecek. One Max ayrıca 3.300mAh batarya ile rakipleriyle benzer bir pil kapasitesi sunacak.

evleaks

htc-one-max_china-2

Telefonun kamer yeteneklerine değinecek olursak; HTC, Ultrapiksel geleneğini devam ettirecek. 4MP Ultrapiksel kameranın yer alacağı modelde optik görünü sabitleme teknolojisinin yer alması beklenmiyor. Sadece One modelinde yer alan söz konusu özellikle daha sonraki One mini ve Butterfly S modellerinde yer almamıştı. Ön kameranın ise 2.1MP çözünürlüğe sahip olduğu bildiriliyor. Cihazın arka bölümünde kamera altına yerleştirilen parmak izi tarayıcısı da yine One Max’in dikkat çeken özelliklerinden biri olacak.

Söylentiye göre telefon 800 dolar seviyesinde satışa sunulacak ve çıkış tarihi için ekim ayı işaret ediliyor.

ilgili>> AndroidOS

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!