HTC One Max’ın Basın Görseli Sızdırıldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Mobil dünyasında yılın ikinci yarısında yaşanacak rekabetin önemli temsilcilerinden biri olarak gösterilen HTC’nin T6 nam-ı diğer One Max adlı modelinin basın görseli, sektördeki en önemli bilgi kaynağı Evleaks tarafından ortaya çıkarıldı. One modeli ile tasarım noktasında radikal bir değişim sağlayan ve telefonda birçok yenilikçi özelliğe yer veren HTC’nin One mini modelinin ardından, rivayetleri yılın ilk yarısında başlayan One Max adlı 5.9-inçlik dev ekranlı cihazda da HTC One tasarımından esintiler sunacak.

Tasarım anlamında neredeyse aynı çizgiler benimsenmiş durumda. One Max’ın sızdırılan basın görselinden anlaşıldığı üzere telefon tamamı alüminyumdan oluşan yekpare bir kasa anlayışı sunacak. Daha sağlam bir tutuş hissiyatı veren arka bölümde kenarlara doğru incelen tasarımın yine devam ettirildiğini görüyoruz.

Galaxy Note III ve Sony Honami ile önümüzdeki ayın ilk günlerinden gerçekleşecek IFA Berlin etkinliğine damga vurması beklenen One Max için bahsi geçen donanım özelliklerine değinecek olursak; 2.3GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 ve işlemcinin beraberinde getirdiği Adreno 330 grafik birimi, 2GB RAM, 3.3000mAh kapasiteli batarya, Ultrapiksel kamera, BlinkFeed, HTC Zoe, Android 4.3, Sense 5.5, 16GB depolama, stereo hoparlörler ve 5.9-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü Super LCD 3 ekran.

ilgili>> AndroidandMe

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir