HTC One mini, GFXBench Testinde Ortaya Çıkarken, Teknik Özellikler Açıklığa Kavuştu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mali anlamda yılın ikinci çeyreğinde, ilk çeyreğine nazaran daha olumlu sonuçlar ortaya koyan HTC, yine de beklentilerin altında kaldı. Üçüncü çeyrek birlikte tırmanışını devam ettirmek isteyen Tayvanlı üreticini bu anlamda en önemli kozlarından biri de One mini olacak. Telefonun son dönemde birçok defa görselleri sızdırılırken, ortaya çıkan detaylar ise teknik özellikler noktasında oldu.

teknik destek

GFXBench test raporunda görünen telefonun bu anlamda bazı teknik özellikleri de netliğe kavuştu. HTC One mini, beklenildiği gibi 4.3-inç boyutunda 1280 x 720p çözünürlüklü Super LCD3 ekrana sahip olacak. Sızdırılan görsellerden anlaşıldığı üzere HTC One’a benzer tasarım çizgileri sunan telefonda, 1.4GHz frekans hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisi yer bulacak. Söz konusu işlemcinin beraberinde getireceği grafik birimi ise Adreno 305 olacak.

Android’in en güncel versiyonu 4.2.2 sürümü ile çalıştığı rapor edilen telefonda yer alması beklenen özellikler şu şekilde sıralanıyor: 16GB dahili depolama birimi, 2GB RAM, yekpare alüminyum kasa, 1.700mAh kapasiteli batarya, ön bölüme konumlandırılan iki adet stereo hoparlör, Sense 5, HTC Zoe ve Ultrapiksel kamera.

One mini’nin son sızdırılan görsellerine aşağıdan bakabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!