HTC One mini İçin Sense 6.0 Güncellemesi Dağıtıma Sunuldu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC’nin geride bıraktığımız haftalarda One M7 ve One Max için yayınladığı Sense 6.0 güncellemesi bu defa One mini kullanıcılarıyla buluştu. OTA (şebeke) üzerinden Avrupa’da dağıtıma sunulan güncelleme ülkemiz One mini kullanıcılarına da ulaşırken, HTC’nin yayınladığı güncelleme yaklaşık olarak 500MB seviyesinde. Güncellemenin tüm kullanıcılarla buluşması bir iki haftalık süreci kapsayacaktır.

Tayvanlı üretici Sense 6.0 güncellemesine Ekstra Güç Tasarruf modu, Sense 6.0 kullanıcı arayüzü, geliştirilen BlinkFeed ana ekran uygulaması, yenilenen kamera-galeri arayüzü ve yine daha iyi bir kamera performansını dahil ediyor. Wi-Fi üzerinden indirilmesi tavsiye edilen güncellemenin kontrolü Ayarlar menüsünde yapabilirsiniz.

Sense 6.0 güncellemesine dahil edilen diğer yenilikler; kolay kullanım için renk kodlu temalar, kişiselleştirilmiş yazı tipleri, geliştirilen ve daha fazla içerik eklenen BlinkFeed özelliği, rahatsız etmeyin modu, geçmiş uygulamaları temizleyen buton eklenmesi, harita görünümünde POI lokasyon desteği, fotoğrafları daha hızlı ve kolay bulmayı sağlayan resim eşleştirme eklentisi, Sense TV gelişmeleri ve ayrıca e-posta, takvim, mesajlaşma ve diğer telefon uygulamalarında yenikler şeklinde sıralanıyor.

gsmarena_001 (1)

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir