HTC One, Nexus Programına Dahil Edilmeyecek!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google I/O etkinliğinin akıllarda kalan tanıtımlarından biri kuşkusuz saf Android ile çalışan Galaxy S4 oldu. Nexus programına dahil edilen Galaxy S4 Google Edition, TouchWiz Nature arayüzü ile gelen yazılım desteklerinden hiçbirini desteklemeyecek. Diğer Nexus cihazlarda olduğu gibi güncellemelere ilk kavuşacak ve Play Store üzerinden de satışa sunulacak.

Andronova

Galaxy S4 Google Edition’a sahip olanlar en güçlü donanımlardan birini Android’in saf hali ile tecrübe edebilecek. Telefon ilk olarak Amerika’da satışa sunulacak ve çözümün dünya genelinde yoğun bir ilgi ile karşılaşması bekleniyor.

Samsung’un dizayn ettiği ve Google’ın yazılım ile desteklediği Galaxy S4’ten sonra acaba “Diğer üreticilerden de benzer bir hamle gelir mi?” sorusu sorulmuyor değil. Galaxy S4 Google Edition tanıtımı sonrası bir HTC destekçisi Twitter üzerinden ilginç bir tweet yolladı. “Stok sürüm ile çalışan bir plastik parçasına 649 dolar ödeme yapabilirsiniz ya da… Bekleyebilirsiniz” şeklindeki tweet, bir yandan Galaxy S4’te kullanılan malzemeyi küçümserken, diğer taraftan ise HTC cephesinden de benzer bir hamle geleceğini bildiriyordu.

Söz konusu tweet’in bazı sitelerde haber olması üzerine HTC yetkilileri duruma açıklık getiren bir e-posta gönderdi. AndroidandMe sitesine ulaşan postada şirketin kıdemli yöneticilerinden Jeff Gordon, HTC One’ın Nexus programına dahil edilmesi gibi bir planlama içerisinde olmadıklarını bildirdi.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın