HTC One Tablet Olduğu Öne Sürülen Bir Görsel Ortaya Çıktı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Uzun bir süredir tablet sektöründe yer almayan HTC‘nin One Tablet adında 7-inçlik bir çözüm ile rakipleri karşısına iddialı bir çıkış yapmak istediği uzun süredir dillendirilen bir gelişme. Hatta konuya ilişkin ilk açıklamalar mayıs ayında Bloomberg tarafından yapılmış ve site kaynakları tabletin eylül ya da ekim döneminde resmiyet kazanacağı şeklinde değerlendirmelerde bulunmuştu.

2013’e One modeki ile giriş yapan HTC’nin kullanıcılara sunduğu yeni telefon hem tasarım hem de teknik özellikler noktasında ses getirmişti. Tamamı alüminyumdan oluşan yekpare tasarımı One mini modelinde de sürdüren HTC’nin kısa süre içerisinde yine aynı tasarıma sahip 5.9-inçlik One Max modelini tanıtması bekleniyor.

Halihazırda telefona dair birçok sızıntı gerçekleşmişken, kamuoyu da cihazın kısa süre içerisinde resmiyete kavuşmasını bekliyor. Çin’in Twitter’ı olarak adlandırılan Weibo sosyal paylaşım platformunda ise ortaya çıkan yeni bir görüntü Tayvanlı üreticinin 7-inçlik bir tablet hazırlığında olduğunu gösteriyor. One tasarımını daha büyük boyutlarda sergilemeyeceği anlaşılan cihazın alt ve üst bölümlerinde BoomSound hoparlör dikkat çekiyor.

Tablete dair elde var olan detay sadece bununla sınırlıyken, çıkış tarihi ve donanım özellikleri ise bilinmiyor.

ilgili>> pocketdroid
teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir