HTC One "UltraPiksel" Kamera Örnekleri [VİDEO]

HTC One
müşteri hizmetleri

New York ve Londra’da eş zamanlı düzenlenen etkinliklerle resmiyet kazanan HTC One, bünyesinde barındığı birçok yeniliği kullanıcıların hizmetine sundu. Şirketin büyük umutlar bağladığı ve mart ayında 85 ülkede satışa sunulacağı bildirilen telefon HTC Sense 5, HTC BlinkFeed™, HTC Zoe™ ve HTC BoomSound™ özellikleriyle büyük yankı uyandırdı.

Arabirimde sağlanan gelişmeler daha sade ve kullanıcı dostu bir deneyim sunması hedeflenen Yeni Sense ya da Sense 5,  HTC Zoe ile Ultrapiksel  kamera, HTC BlinkFeed kişisel canlı akış hizmeti ve Beats Audio ses teknolojisiyle desteklenen ön yüzde konumlanmış HTC BoomSound hoparlörleri. Tüm bunlar HTC One’ın yenilikçi kimliğini diğer modellerden ayırıyor.

Saydığımız detaylar arasında en çok merak edilenin Ultrapiksel kameranın sunacağı performans olduğunu ön görebiliriz. Geçtiğimiz yıl One serisinde büyük aşama kaydettiği kamera verimliliğini Ultrapiksel ile bir adım daha ileri taşımayı amaçlayan Tayvanlı üretici, yeni nesil kamerada ışığı standartların aksine 3 kat daha fazla emen, f/2.0 diyafram aralığı ve 28mm lens genişliğine sahip, optik görüntü sabitleyicisi ile HDR formatında video çekimi gerçekleştiren, HTC ImageChip 2 ile 5 farklı ortamda başarılı çekimler oluşturan, son olarak sürekli çekim ve ağır çekim video kaydı olanağı da yenilikçi kameranın yetenekleri arasında yer alıyor. Bahsini ettiğimiz tüm bu detaylar Ultrapiksel kamerayı sektörün en iddialı çözümü yapabilir.

1080p çözünürlükte video kaydına olanak sağlayan arka kameranın yanı sıra, telefonun ön ölümünde ise yine HDR video kaydı sunan 88 dereceye kadar açı sunan ve Full HD video çekim yapabilen 2.1MP çözünürlüklü kameranın da yer aldığını hatırlatalım.

Çiçeği burnunda telefonun kısa süre içerisinde sunduğu kamera performansı detaylı olarak test edilecektir. Etkinlik esnası bireysel çekilen görüntülerin yanı sıra üretici firmanın Youtube kanalıyla yayınladığı videolara aşağıdan göz atabilirsiniz.

p5jntwRNh7A" width="1000" height="505" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">

2dI_UESYVCw" width="1000" height="505" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">

D29eooD17ig" width="1000" height="505" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR