HTC One ve Galaxy S4’ün Google Play Edition Versiyonları için Android 4.3 JWR66Y Güncellemesi Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2013 yılının ilk yarısına damga vuran modellerin başında gelen Galaxy S4 ve HTC One’ın stok Android versiyonlarını tüketicilere sunan Google‘ın cihazlara sunacağı güncelleme politikası da aşağı yukarı netleşti.

Android 4.3’ü ilk olarak Nexus cihazlara sunan Google, birkaç hafta sonrasında ise Nexus programına dahil edilen HTC One ve Galaxy S4 için güncellemenin dağıtımına başlamıştı. Google söz konusu cihazlara, Nexus modelleri ile eş zamanlı güncelleme sunmasa da, aradaki zaman farkını pek de açmıyor.

21 Ağustos’ta Nexus telefon ve tablet modelleri için Android 4.3 üzerine yapı numarası JWR66Y olan bir güncelleme sunan Google, Galaxy S4 ve HTC One’ın Google sürümleri içinse güncelleme dağıtımının başladığını bildirdi.

OTA (şebeke üzerinde) kullanıcılara ulaştırılan güncelleme güvenlik iyileştirmeleri içeriyor. Ayarlar> Telefon Hakkında> Sistem Güncellemeleri kısmından güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!