HTC One X+ için Android 4.2.2 ve Sense 5 Güncellemesi Resmen Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC One X+ için Android: HTC, Android’in 4.2.2 numaralı sürümünün yanı sıra ilk olarak One modelinde yer verdiği Sense 5 kullanıcı arayüzünü üst sınıf modellerine dağıtım işlemine devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda ilk olarak One modeli için başlayan güncelleme, Butterfly kullanıcılarına da ulaşmış ve söz konusu güncelleme halihazırda One X+ kullanıcıları için de ilk olarak Tayvan’da dağıtıma başlamış durumda.

Andronova

OTA üzerinden dağıtımı sağlanan güncelleme kapsamında sunulan yeniliklere değinecek olursak; Tayvanlı üreticinin son dönem üst sınıf telefonlarda yer verdiği BlinkFeed adlı ekran uygulaması, yeni kilit ekran stili, kilit ekranda widget desteği, durum çubuğunda yüzdeli pil simgesi, pil ve performans artışları, yenilenen galeri uygulaması ile 30 saniyelik özel klip oluşturabilme (HTC Zoe), yukarıdan aşağıya doğru sürüklenen iki parmak hareketi 12 kısa yolun yer aldığı bildirim ekranına erişim, kamera noktasında sağlanan iyileştirmeler ve müzik çalar için yeni tema stilleri.

HTC One X+ için Android

media 2887

İlk olarak Tayvanlı kullanıcıların hizmetine sunulan 2.17.709.12 yapı numarasına ve 484MB boyuta sahip güncellemenin birkaç hafta içerisinde dünya geneline dağıtımının sağlanması bekleniyor. Güncelleme henüz ülkemiz kullanıcılarına sunuluş değil, ancak ilerleyen günlerde “Ayarlar>Hakkında>Yazılı Güncellemesi>Şimdi kontrol et” sekmesinden aralıklarla güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın