HTC One X için Android 4.2.2 ve Sense 5 Güncellemesi Ülkemiz Kullanıcılarına Ulaştı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz günlerde One X+ için Android 4.2.2 ve Sense 5 güncellemesi başlatan HTC’nin One X modeli için de söz konusu güncellemenin dağıtımına başladığı rapor ediliyor. XDA Forum’undan elde edilen bilgilere göz atıldığında, yaklaşık 380MB boyutunda olan güncelleme dosyası halihazırda Avrupa’nın birçok ülkesinde kullanıcılara ulaşmış durumda. Güncelleme beraberinde getirdiği birçok yenilik ve özelleştirme ile telefonda ciddi manada performans artışı sağlıyor.

teknik destek

Bir çoğu ilk olarak One modelinde yer alan özellikler arasında canlı ana ekran olarak adlandırılan BlinkFeed ekran uygulaması, yeni kamera ve galeri uygulaması, widget desteği sunan yeni kilit ekran, özelleştirilebilir hızlı ayarlar paneli, durum çubuğunda yüzdeki pil, HTC Zoe, güç seçeneklerinde uyku modu ve kamera noktasında sağlanan optimizasyonlar güncelleme kapsamında yer alan şeklinde sıralanıyor.

OTA (şebeke üzerinden) dağıtımı sağlanan güncellemenin ülkemiz kullanıcılarına da ulaştığı rapor edilirken, dilerseniz “Ayarlar>Hakkında>Yazılım Güncellemesi>Şimdi kontrol et” sekmesinden güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

Söz konusu güncellemeyi yaparken pil seviyesinin yeterli seviyede olmasına dikkat edin.

ilgili>> AndroidCentral

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!