HTC One’ın Üretim Kapasitesi İki Katına Çıkarılırken, J Butterfly için Sense 5 Güncellemesi Mayıs Sonunda Başlayacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

One cephesinde yaşanan tedarik sıkıntılarını gideren HTC, nisan sonu itibariyle telefonu birçok ülkede kullanıcıların beğenisine sunmuştu. İlk gelen raporlarda satışların yüksek seyrettiği bildiriliyor. HTC’nin Kuzey Asya Başkanı Jack Tong, 19 Şubat’ta resmi tanıtımı gerçekleşen telefonun üretim kapasitenin mayıs ayı içerisinde iki katına çıkarılacağını bildirdi. Telefona şu aşamada yoğun bir ilginin gösterildiği ve haziran ayı içerisinde satışların daha artacağı ön görüldü.

teknik destek

Nisan ve haziran dönenimi kapsayan ikinci çeyrekte telefon satışlarında daha iyimser bir atmosferin oluştuğu ve söz konusu gelişmenin de daha olumlu ekonomik verilere sebep olacağı bildiriliyor. Geçtiğimiz çeyrekte elde edilen net kâr beklentilerin bir hayli altında olmuş ve gelir oranı bir önceki çeyreğe göre %29 düşüş yaşamıştı. Yıllık bazda düşüş ise %37 seviyesinde olmuştu.

Şirket, gelir miktarında yaşanan düşüşü amiral gemisi HTC One’ın belirli pazarlara gecikmeli gönderilmesine bağlıyor. Yılın ikinci çeyreğinde ise HTC One ve J Butterfly’ın elde ettiği satışlarla gelir miktarı ciddi miktarda artış gösterecektir.

Jack Tong ayrıca J Butterfly için Sense 5 güncellemesinin mayıs sonuna kadar yayınlanacağını aktardı. Canlı ana ekran akışı BlinFeed ve kamera yeteneklerini ön plana çıkaran HTC Zoe ve arayüz yenilikleri muhtemelen Android 4.2.2 güncellemesiyle kullanıcıların beğenisine sunulacak. Donanıma bağlı (Sense TV, Ultrapiksel, BoomSound) özellikler ise güncelleme kapsamında yer bulmayacak.

Yılın ikinci yarısında J Butterfly 2’nin tanıtılacağı yönünde bazı haberlerin Digitimes kaynakları tarafından dile getirildiğini hatırlatmakta yarar var.

kaynak: focustaiwan.tw

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!