HTC Rhyme, Zengin Aksesuar Seçenekleriyle Resmen Duyuruldu!

ABD – New York‘ta düzenlenen etkinlikte HTC, orta segmentte yer alan ve Amerika’da Verizon Wireless operatörüyle 29 Eylül’de 199$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan kadın odaklı Rhyme‘ı resmen duyurdu! Resmi olarak Bliss ismini taşıyan cihaz, bilindiğ

HTC Rhyme, Zengin Aksesuar Seçenekleriyle Resmen Duyuruldu!
müşteri hizmetleri

ABD – New York‘ta düzenlenen etkinlikte HTC, orta segmentte yer alan ve Amerika’da Verizon Wireless operatörüyle 29 Eylül’de 199$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan kadın odaklı Rhyme‘ı resmen duyurdu! Resmi olarak Bliss ismini taşıyan cihaz, bilindiği üzere kadın kullanıcıları hedef alıyor ve kutu içeriğine kadar herşeyiyle bunu hissettiriyor. HTC Rhyme erik renginde, HTC takımının geliştirdiği uygulama ve duvar kağıtlarıyla gelecek.

Resmi duyuruda yer alan cihazın teknik özellikleri şöyle;

  • 1GHz Qualcomm MSM8255 İşlemci
  • Android 2.3.4 Gingerbread ve Son Versiyon HTC Sense (3.5)
  • 768MB RAM
  • 3.7 inç 800 x 480 piksel Super LCD Ekran
  • 4GB Dahili Hafıza, 8GB microSD hafıza kartı
  • 5MP Kamera, HD 720p video çekim desteği ve VGA ön kamera
  • Tılsımlı Gösterge (Charm Indicator)
  • 3G bağlantı özelliği
  • 1600mAh Standart Pil

HTC, yeni cihazını sahip olduğu zengin aksesuarlarıyla rakiplerinden üstün kılmaya çalışmış. Cihazın kutusunda, tılsımlı gösterge olarak isimlendirilen, cihazınıza gelen mesaj ve arama gibi uyarıları size LED ışığıyla bildiren bir aksesuar bulunuyor. Aksesuar parladığında cihazınızın, sırt çantası, el çantası, cüzdan ya da omuz çantasındaki yerini kolaylıkla tespit edebileceksiniz. Ayrıca kutudan kabloları birbirine karışmayan kulak içi kulaklık da çıkıyor.

HTC Rhyme için satın alınabilecek başka aksesuarlar da bulunuyor. Bunlardan en önemlisi; akıllı telefonunuzu bir alarm saatine ya da multimedya cihazına çeviren dok istasyonudur. Spor kol bandı, Bluetooth kulaklık ve araç içi Bluetooth hoparlörü gibi HTC Rhyme’ın tasarımına uygun olarak HTC tarafından üretilmiş aksesuarları da satın alabilirsiniz.

Amerika’da Verizon Wireless operatörüyle 29 Eylül’de satışa sunulacak olan HTC Rhyme, Avrupa’ya önümüzdeki ay O2 operatöründen açılıyor. Son dönemlerde oldukça iyi çalışmalar yürüten HTC Türkiye distribütörlerinin cihazı Türk kadınları için birkaç ay içerisinde sunacağını söyleyebiliriz.

HTC tarafından yayınlanan Rhyme’ın resmi tanıtım videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR