HTC Telefonları için Yeni Bir Güncelleme Yol Haritası Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC yazılım ekibinde yer alan, birçok özel ROM’da imzası bulunan ve aynı zamanda HTC haberleri konusunda güvenilir bir kaynak olarak gösterilen LlabTooFeR, haziran 2013 ve 2014 yılında duyurulan bazı HTC cihazlar için haziran ayında duyurduğu güncelleme yol haritasının ardından söz konusu telefonlar için yenilenmiş bir güncelleme yol haritası daha açıkladı.

teknik destek

Geçtiğimiz günlerde Android 4.4.4’te yer alan güvenlik düzeltmelerini de kapsayan Android 4.4.3 güncellemesi One M8 için başlatıldı. 1-2 hafta içerisinde One M7 kullanıcıları da Android 4.4.3 güncellemesini cihazlarda kullanmaya başlayacak.

Android 4.4.3 güncellemesi yine One mini 2, One E8, One Max, One mini, Butterfly S, Desire 816 ve Desire 610 için de yayınlanacak, ancak takvim bet olarak belli değil.

Henüz yayınlanan güncelleme yol haritasına göre One M8 ve One M7 için Android L güncellemeleri bir kez daha onaylanıyor. Söz konusu güncellemenin kullanıcılarla buluşması ekim-aralık döneminde gerçekleşecek. HTC, Android L güncellemesini One M8 ve One M7 dışında herhangi bir cihaza sunmayı düşünmüyor. Ancak Tayvanlı üretici bunun yerine Android L + Sense 6.x güncellemesini saydığımız telefonlar için değerlendiriyor.

2 (1)

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!