HTC U12 Life fiyatı özellikleri ve yorum

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

HTC uzun zamandır pek ön planda olmayan bir marka olmaya devam ediyor. Eskiden Türkiye' de çok önemli bir yere sahipti. HTC yeni bir modelle karşımıza işte U12 Life fiyatı!

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Eskilerde kalan HTC, bu aralar yeni modellerle gündeme gelmeye çalışıyor. Malum şimdilerde Android’ li telefon diyince Samsung ve Huawei çokça ön planda.

HTC, son günlerde gündemde olan HTC U 12 Life adlı akıllı telefonunu tanıtıma sundu. 3.600 mAh pil ve çift kameralı olan bu cihazın ayrıntılarını yazımızda bulabilirsiniz.

HTC yeni cihazı olan HTC U12 Life tanıtımını yaptı

Son birkaç ayda gündemde söylentileri olan HTC U 12 Life artık resmiyet kazanmış durumda. HTC, yeni akıllı cihazının tanıtımını IFA 2018 kapsamında yaptı. Yeni cihaz Orta sınıf segmentinde olan ve dar bütçeli olan kişilere ya da son model cihaz kullanma peşinde olmayanlara hitap etmekte.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

HTC U12 Life fiyatı özellikleri ve yorum

HTC U12 Life özellikleri

Teknik özelliklerini incelendiğinde cihazın 6 inç 18:9 FHD ekran olduğu görülüyor. Cihaz Snapdragon 636 yonga seti, aynı zamanda 4 GB veya 6 GB RAM’a sahip. Bunun yanında microSD kart kullanımı ile birlikte 64 GB ya da 128 GB’lık bir depolama imkânı sağlanacak. Cihaz orta sınıf olarak tasarlanmasının yanında çift arka kameraya da sahip görünüyor.

Cihazın özellikleri hakkında ek bilgi: Arka kamera sistemi 16 MP + 5 MP sensörlerden oluşmakta. Ayrıca faz algılamalı olan otomatik odaklamaya da sahip. Cihazda 4K video kaydı desteği ve çift LED flaş özelliği mevcut. Cihazın ön tarafında ise; LED flaş, BSI ( Back Illuminated Sensör) ve kaliteli bir selfie adına tasarlanan ” güzellik modu” bulunan 13 MP’lik son teknoloji bir kamera bulunmakta.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Ayrıca cihazda parmak izi sensörü, USB-C bağlantı noktası ve 3.600 mAh pil özelliği bulunuyor. HTC U12 Life fiyatının 390 dolar civarında olacağı söyleniyor. Bizde incelediğimizde 300 Euro satış fiyatına sahip.

HTC U12 Life özellikleri


Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2018, 18:04

ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir