HTC Üç Tane Daha Telefonuna PlayStation Sertifikası Aldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xperia Play üzerinden Sony’ye özel olarak başlayan PlayStation sertifikalandırması, zamanla diğer Sony cihazlarına ve Sony’nin anlaşma yaptığı HTC, Sharp ve Fujitsu gibi diğer şirketlerin cihazlarına da uygulanmaya başlandı. Playstation Mobile mağazası, yaklaşık iki ay önce kapılarını HTC One X, One S ve One V uyumluluğuyla açtı. Şimdiyse HTC’nin uyumlu cihazlar listesine 3 tane daha telefon eklendi.

Andronova

PlayStation sertifikalı tüm HTC cihazları artık şöyle:

-HTC One V
-HTC One X
-HTC One S
-HTC One XL
-HTC EVO 4G LTE
-HTC One X+

Tüm oyunlar şimdilik bahsedilen cihazlarda çalışmayabilir, fakat Sony hepsini yakın zamanda uygun hale getirme sözü verdi. İşte Sony’nin Ekim ayında verdiği beyan şöyle: “HTC cihaz sahipleri şu an için PlayStation Mobile’a ulaşamıyor; fakat biz HTC’yle birlikte çalışarak PlayStation Mobile’ın mümkün olan en yakın zamanda sizlere ulaştırılması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Yakın zamanda tekrar duyuru yapacağız.”

Kaynak: Phone Arena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın