HTC Üretimi Nexus 8 ve Android L

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC Üretimi Nexus 8 ve Android L

teknik destek

HTC’nin 8 ya da 8.9-inç büyüklüğünde bir tablet modeli hazırladığı iddia ediliyor. “Volantis” kod adlı tablet kısa süre önce Androidpolice site tarafından ortaya çıkarılırken, sergilenen teknik detayların üst seviyede olduğu görüldü. Bu özellikler; 8.9-inç büyüklüğünde 2048 × 1440p çözünürlüklü ekran, 64-bit destekli 2.5GHz frekans hızında işlem gören çift çekirdekli Nvidia Logan Tegra K1 işlemci,  192 çekirdekli Kepler GPU, 2GB RAM, 16/32GB dahili depolama, 8MP arka kamera, 3MP ön kamera, alüminyum kasa, ön bölümde iki adet stereo hoparlör, 7.8mm kalınlık, 418 gram ağırlık şeklinde sıralandı.

Behance. net tarafından hazırlanan yeni videoda HTC tarafından hazırlanacağı iddia edilen Nexus 8 ve Materyal Tasarım adı altında büyük bir değişim sergileyen Android L işletim sistemi bir araya getirildi. Oldukça şık bir tablet ve göze hoş gelen bir arayüzün yer aldığı konsept videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Videonun sonunda ise sürpriz Nexus 6 ve Nexus Play konseptleri de bizleri karşılıyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir