HTC Yeni Amiral Gemisi One M9 İçin Davetiyesini Yayınladı!

HTC, bu yıl kendisi için çok önem arz eden ve herkes tarafından merakla beklenen yeni amiral gemisini MWC(Mobile World Congress)’den hemen önce 1 Mart’ta Barselona’da duyuracak.

Andronova

Firmanın yeni büyük Android akıllı telefonu olacak olan HTC One M9 modeli’nin 2015’in en önemli akıllı telefonlarından olması bekleniyor. Bir önceki HTC One M8 modelinde de başarılı bir iş çıkaran HTC, yeni amiral gemisi HTC Hima kodadlı One M9’da, Qualcomm’un Snapdragon 810 işlemcisini kullanacağı söyleniyor.

5 inç’lik 1080p ekran ve daha önceki son amiral gemilerinde de olduğu gibi Ultrapixel kamerasıyla üst segment cihazlar arasında en çok tercih edilenler arasına girmeyi hedefleyen HTC, 1 Mart’ta yapacağı basın duyurusu için davetiyesini aşağıda görebilirsiniz:

htc-davetiye-buyuk

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.