HTC Yeni Reklamlarda BlinkFeed ve BoomSound Özelliklerine Vurgu Yapıyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC’nin büyük umutlarla pazara sunduğu ve tekrar eski günlere dönülmesine etkin rol oynaması beklenen One modelinde birçok yeni gelişme kullanıcılara sunulmuştu. Bunların başında Blinkfeed, Ultrapiksel kamera ve BoomSound geliyor. Ultrapiksel kameranın sergilemiş olduğu performans daha önce bir dizi karşılaştırmalarda test edilirken; BlinkFeed ve BoomSound yeniliklerinin ise neler sunduğu yayınlanan videolarla gözler önüne serildi.

Andronova

HTC BlinkFeed, kullanıcının belirlemiş olduğu eğlence, sosyal medya, güncel içeriklerin, tüm görsel ve haberleri tek ekranda toplanmasına olanak sağlayan bir yenilik. Bu sayede saydığımız içeriklerin tümüne tek bir kanal yoluyla ulaşılabilirken, kullanıcıların sırasıyla farklı kaynaklara bağlanarak harcadığı süreden de tasarruf sağlıyor. Dünya genelinde 1400’den fazla medya kaynağı ile ortaklık kurulurken, ülkemiz içinde birçok kuruluş ile ortaklıkların yapıldığı biliniyor.

zPFoQ-I0oME” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

HTC BoonSound ise stüdyo kalitesinde ses kayıt imkanı sunuyor. Donanım olarak sağlanan sistemde çift zarlı MEMS mikrofon yer almakta. Mikrofonda yer alan zarlardan bir tanesi yüksek ses kaynaklarına yönelirken, bir diğer zar ise çevreden kayıt altına alınan seslerdeki hassasiyete odaklanmakta. Yeniliğin özellikle Ultrapiksel kamera ile uyumlu bir ikili oluşturduğu ve kayıt esnasında oldukça başarılı işler çıkaracağı ifade ediliyor.

QTS-1aNTn-s” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: phandroid

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın