HTC, Yoğun Talep Nedeniyle J Butterfly Üretimini Arttırıyor

HTC, Yoğun Talep Nedeniyle J Butterfly Üretimini Arttırıyor
müşteri hizmetleri

2012 yılına One serisi ile merhaba diyen ve bu anlamda bir çıkış yakalamak isteye HTC, her ne kadar istenilen seviyede satışlar elde edemese de yılın son döneminde J Butterfly ve Windows Phone 8 platformu için oluşturduğu cihazlarla ciddi oranda gelir ve satış elde etti.

İlk aşamada Japon pazarına özel sunulan dünyanın ilk Full HD ekranlı telefonu J Butterfly burada yoğun bir taleple karşılaşmış ve devamında uluslararası arena için de aynı isimle kullanıcılara sunulmuştu.

HTC Ceo’su Peter Chou, şirket J Butterfly için yoğun talep görüyor. Japonya’da elde ettiğimiz başarının hala devam ettiğini görüyoruz. Küresel anlamda gelen bu yoğun talebi karşılamak için üretimi arttırdığını duyuran Ceo, telefonla aynı donanıma sahip ve Amerika pazarına sunduğumuz Droid DNA içinde aynı sözleri sarf etti.

HTC J Butterfly, 5inç boyutunda inç başına 441ppi değer sunan Full HD panelli Super IPS LCD3 ekrana sahip. 1.5GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Qualcomm S4 Pro işlemciye Adreno 320 GPU eşlik ederken 2GB RAM ve 16GB dahili depolama alanı karşımıza çıkan diğer detaylar. SDkart desteği de sunan telefon arka bölümde iddialı 8mp kameraya, ön bölümde ise yine geniş açılı 1.9mp kameraya sahip. Telefonda Beats Audio teknolojisi yerleşik olan var ve ses konusunda üst seviye deneyim sunuyor.

BVpXTqMT3Ho&feature" width="1000" height="505" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">

Halihazırda yoğun bir yenilenme süreci geçiren şirkette yapılan reklam anlaşmaları bunun yanında farklı platformlar içinde ürünlerin sunulması beraberinde kayda değer bir başarı getirecektir. 2013 ile birlikte UEFA ile imzaladığı anlaşma gereği kuruluşun resmi telefon ve tablet tedarikçisi olacak HTC’nin tablet ve yine akıllı telefon segmentinde yeni, iddialı ürünler ortaya koyması bekleniyor.

Bunların başında M7 olarak adlandırılan, üst seviye teknik detaylar barındıracak telefonun şubat ayında sergileneceği ifade ediliyor. Hatta şirketin 4-5 milyon civarında cihaz üretimine başladığı belirtiliyor. Telefonun Şubat 2013’te resmiyet kazanması bekleniyor.

kaynak: androidandme.com

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR