HTC’de Dünya Mobil Kongresine Sürpriz Peşinde!

blank

HTC 2012 yılının sonlarında şirket olarak zarar etmeye başlamış, 2013 yılında da Snapdragon 600’ün gölgesinde istediği başarıyı yakalayamamıştı. Samsungta Galaxy S4’e aynı işlemciyi (daha yüksek çalışma frekansında) kullanmış ama yıl içinde çıkarttığı Note 3 ile performans çıtasını yükselterek yoluna devam etmişti. HTC ise Note 3 muadili One Max telefonunda idareten aynı işlemciyi kullanmış ve bir satış başarısı yakalayamamıştı. İbre sürekli aşağıya doğru giderken HTC 2014 yılının kendi yılları olacağını ve eski parlak günlerine dönecekleri duyurusunda bulunmuşlardı.

teknik destek

HTC Snapdragon 600’den kendini kurtarabilir ve One Max’teki gibi kötü bir fiyat politikası da benimsemezse 2014 yılında güzel işlere imza atabilir. Satış rakamları az olduğu için birim/maliyet oranları yüksek olan HTC bu dezavantajını; tasarım ve malzeme kalitesi açısından rakiplerinden önde yer almanın avantajıyla kendi lehine çevirebilir.

HTC-One-Mini-HTC-One-Max
HTC’de Dünya Mobil Kongresine Sürpriz Peşinde!

24 Şubatta İspanya’nın Barselona kentinde başlayacak olan Dünya Mobil Kongresinde (MWC 2014) HTC’nin 3 farklı giyilebilir cihaz tanıtması bekleniyor. Bunlardan ilki mp3 çalan bir bileklik olacak, bu ilekliğin sağlık ve spor alanlarında kullanılan “Fitnes Band” tarzı bir ürün olacağı düşünülüyor. Bir diğer giyilebilir cihaz ise herkesin beklediği gibi akıllı saat. HTC Nexus projesine dahil olarak Google ile ikili ilişkilerini çok sıkı tutuyor ve üçüncü giyilebilir teknolojinin ise sesli asistan hizmeti veren bir akıllı saat olması bekleniyor. Ürünler ile ilgili spesifik bilgiler şu anda tam olarak yayınlanmasa da HTC’nin bu yıl giyilebilir teknolojilere odaklanması bekleniyor.

HTC Smart Watch
Dünya Mobil Kongresi
teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!