HTC de Giyilebilir Teknolojiler Üzerinde Çalışıyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC 2013 yılını, One, One Mini ve One Max modelleri ile bitirdi. HTC, akıllı telefon segmentinde 2013 yılındaki tüm amiral gemisi modellerinde rakiplerinden çok daha düşük işlem gücü gösteren işlemciler kullanması ve Robert Downey JR ile 1 milyar dolarlık reklam anlaşması yapmasıyla finansal açıdan büyük bir kriz yaşamıştı.

Andronova

2014 yılını “kalkınma yılı” olarak gören HTC’nin Kurucu Başkanı Peter Chou, Bloomberg’e yaptığı açıklamada 2014 yılında giyilebilir teknolojilere daha fazla odaklanacağını belirtti ve sözlerine şöyle devam etti; “Uzun zaman önce bir akıllı saat geliştirmek için çalışmalarda bulunduk ama pil ve LCD ekran konusunda yaşadığımız olumsuzlukları tüketicilere yaşatmamak için (Galaxy Gear’e atıfta bulunuyor) bu projeden vazgeçtiklerini ama bu yıl içinde tekrar bu projeye odaklanacağız.”

galaxy-gear-006-set1-front_six

24 Şubat’ta Barselona’da başlayacak Dünya Mobil Kongresi’nde yeni telefonun tanıtılması beklenirken yapılan bu açıklamalar HTC’nin 2014’ten çok umutlu olduğunu gösteriyor. HTC’nin 2014 yılı içinde Google’ın Nexus Projesine katılması ve yeni tabletler piyasaya sunmasıyla birlikte akılı saatler ve akıllı telefonlar ile pazar payını arttıracağını düşünürken, kimin pazar payından çalacağı ise tam bir soru işareti.

HTC-M8-concept-623x363

Kaynak: androidauthority

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın