HTC’nin 2015 Yol Haritası Bugüne Kadarki En iyisi Olacak ve Bizi Büyük Sürprizler Bekliyor

Görünüşe göre HTC sevenleri için 2015 harika geçecek. HTC’nin Global Online İletişim Müdürü Jeff Gordon’un söylediğine göre, HTC’nin 2015 yol haritası bugüne kadarki en ilginç ve iyisi olacak ve içinde büyük sürprizler olacak. İddialı bir söylemle “büyük sürpriz”lerin ne olduğunu öğrenmek için sabırsızlanıyorum.

Andronova

Bu gelişmelerden birisinin HTC’nin yeni amiral gemisi olacak One (M8) yani kodadı HTC Hima olan cihazının olduğunun tahmin edilmesi zor değil. 5 inçlik 1080p ekranı, 64-bit Snapdragon 810 işlemcisi, 3GB RAM, 20mp arka ve 13mp ön kamerasıyla gerçekten de güçlü bir cihaz olacağı kesin.

Henüz kesin olmayan ama etrafta fısıltıları duyulmaya başlayan haber ise, yeni amiral geminin kardeşinin olacağı bilgisi. HTC, 5.5 inç ekranlı ve yüksek piksel çözünürlüklü (Quad HD) Hima Ultra seçeneğini de çıkarabilir.

HTC-2015-roadmap-01

Yeni nesil Desire telefonların tanıtılacağı CES 2015’te HTC Hima’nın da tanıtılacağı fikri ağırlıkta. Umarız HTC ilk günlerindeki kalite ve popülaritesini yakalar ve pazardaki rekabet artar.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.