HTC’nin Ekran Kilidi Google Play Store’da Yerini Aldı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android’in çıktığı günden bu yana bir çok üretici tarafından telefonlarında Android kullanmakta ve bunlardan biri diğerlerinden bir hususta özellikle ayrılıyor. Evet, HTC firmasından bahsediyoruz.

teknik destek

HTC, Sense arayüzünü ilk duyurduğunda, Android macerama bir başka tat katmıştı. Beni adeta HTC almaya zorluyordu. Öyle ki, Sense arayüzü artık telefon alma sebebi haline gelmişti. İşte bu anılarla, HTC’nin kullanıcılar için sunduğu kullanım keyfine rağmen istediği yerde olmaması, firmanın düşünmesi gereken en önemli konu diye düşünüyorum.

HTC, arayüz tasarımında sunduğu bu deneyimi, uygulamalarla kullanıcılara yaşatmak ve HTC’nin eskiden kullanıcılarda hissettirdiği duyguları tekrar uyandırmak istese gerek ki, Google Play Syote’da One serisi modellerinde kullandığı ekran kilidini, HTC Sense olan tüm Android kullanıcıları için indirmeye açtı.

Telefonuna güncelleme hizmeti durdurulmuş, veya One serisindeki hissi yaşamak isteyen HTC kullancıları uygulamayı indirebilirler.

image-HTC-Lock-Screen

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir