HTC’nin “J Butterfly S” Üzerinde Çalıştığına Dair Belgeler Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC One satışlarından bir hayli memnun görünen HTC,  telefonun üretim kapasitesini iki katına çıkarırken; Tayvanlı üreticinin satışlarından memnun göründüğü bir diğer üst seviye telefonu J Butterfly içinse yenileme çalışmalarına başlamış görünüyor.

Andronova

Yılın ikinci yarısında J Butterfly 2 olarak adlandırılan bir telefonun tanıtımı beklenirken, HTC cephesinden elde edilen bazı XML dosyalarında “J Butterfly S” adına rastlandı. Bilgiler ışığında telefonunda 1920 x 1080p çözünürlüğe sahip olduğu görülüyor. 5-in büyüklüğünde bir ekranın yer alması beklenen telefonda hangi işlemcinin kullanılacağı ise netlik kazanmış değil. HTC One’da Qualcomm 600’e yer veren HTC, yeni nesil akıllı telefonunda ise daha güçlü bir performans vaat eden Qualcomm 800 birimine yer verebilir.

Şirketin pazarlama şefi Ben Ho tarafından resmen doğrulanan ikinci nesil J Butterfly’da şirketin hali hazırda amiral gemisi konumunda olan One modeline dair bazı detaylar da yer bulacak. Canlı ana ekran olarak adlandırılan Blinkfeed, ultrapiksel kamera sensörü ve stereo hoparlörler bunlar arasında sayılabilir.

Bir süre önce DigiTimes kaynakları tarafından doğrulanan telefonun yılın 3. çeyreğinde görücüye çıkması bekleniyor. Telefon, iPhone 5S, Galaxy Note III, Optimus G2 ve Sony Honami ile rekabette Tayvanlı üreticinin en iddialı modeli olacak.

Son olarak bir hatırlatma yapacak olursak; HTC, One modeli için “Yıl boyunca tek amiral gemisi telefonumuz olacak” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu. Bu açıklama paralelinde J Butterfly S, bir önceki modelde olduğu gibi belirli bir pazar için hazırlanıyor olabilir.

kaynak: PhoneArena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın