Huawei hızı düşük SD kart kullanımı sınıf 10 ne demek

blank

Huawei depolama neredeyse dolu performans etkileniyor ve düşük hızlı SD kart hızı düşük SD kart kullanımı sistem performansını etkileyebilir sınıf 10 veya daha yüksek kullanın ne demek?

teknik destek

Huawei modelleri önemli markaları korkutuyor. Önemli markaların 2018 satışlarında gerileme görülmesi ve Huawei’ nin yükselmesi bazı markaları tedirgin etti. 

Yüksek satışlarla telefonda dünya markasına yükselen Huawei’ nin yeni modelleri göz kamaştırıyor. Huawei P20, Pro, Lite, Mate 20 Lite, P Smart, Y6, Y7 2019, Mate 20 Pro, Hauwei P30, Pro, P30 Lite ve dahası çok satış yapan modeller oldu.

Gelelim haberimizin konusuna…

Huawei telefonda “depolama dolu performans etkileniyor” ve birde “hızı düşük SD kart kullanımı performansı etkilediği ve sınıf 10 ya da daha yüksek kart kullanın” ne demek oluyor?

İlk uyarı Huawei cep telefonunuzda rahat şekilde sistemi çalıştırabilecek yeterli boş alanın olmadığını belirten uyarı. Diğeri ise aldığınız ve taktığınız düşük hızda çalışan mikro SD kartı olduğunu belirtiyor. Bu cihazın çalışmasına mani değil. Sadece daha yüksek hızda çalışan SD kart kullanabilirdiniz gibi bir öneride bulunuyor. 

Yüksek hızlı çalışan bir SD kartla düşük hızda çalışan SD kart arasında fiyat farklı yaklaşık 50-100 tl arasında değişiyor. Tabi çok daha pahalı ürünlerde bulunuyor.

Yüksek hızlı SD kart nasıl alınır? İnternette veya markette aradığınızda “HIGH ENDURANCE” ve Ultra Pro gibi olanlardan almanız önerilir. www.andronova.net

Huawei hızı düşük SD kart kullanımı sınıf 10 ne demek

Huawei micro SD kart hızı düşük sınıf 10 nedir?

Bazı SD kartların 20000 saat kadar kayıtta dayanıklılık gösterebiliyor. Kaliteli ve hızlı SD kartların hem veriyi daha hızlı kaydettiği hem de daha dayanıklı olduğu bilinir. 

Sınıf 10, Sınıf V304 ve U3 nedir? Sağlam üretilmiş, çok yüksek sıcaklıkta ve çok düşük soğuklarda sorunsuz kayıt yapabilen, darbelere dayanıklı, su gibi sıvı temasına dayanıklı ve 4K HD Full çekim yapmayı sağlayan kartlar.

Kartlarda hız sınıfı ve UHS desteği olanlarda video kaydında gerçek zamanlı performans sağlamakta. 30 MB, 40 MB VE 100 MB / sn yazma hızlarına sahip.

Benzer konulardan Huawei veri sızıntı tehliesi nedir haberine bakmadan geçmeyiniz.


Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 00:53

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!