Huawei Honor 7 Mükemmel Fiyatla Avrupa’da Satışa Sunuldu!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Samsung ve Apple‘dan sonra Dünya’nın en büyük akıllı telefon üreticilerinden Çinli teknoloji devi Huawei, yeni akıllı telefonu Huawei Honor 7 modelini Avrupa’da satışa sundu.

Sponsorlu reklam

Huawei’in orta seviye akıllı telefon segmentinin metal gövdeye sahip yeni amiral gemisi olan Honor 7 modeli, 350 Euro‘luk (1147TL) Avrupa satış fiyatıyla da iddialı olduğunu gösteriyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

İlk olarak sadece Çin’de satışa sunulan Huawei Honor 7 modeli, şimdi Avrupa’da satışa sunuldu ve Türkiye‘de de satışa ne zaman sunulacak merak konusu.

Sponsorlu reklam

huawei-honor-7-goruntu1

5.2 inç 1080p ekran, 64-bit sekiz çekirdekli 2.2GHz hızında HiSilicon Kirin 935 işlemci, 3GB RAM, microSD kart desteği, 3100mAh batarya, 20MP Sony IMX230 kamera ve 8MP ön kamera ile orta seviye cihazlar arasında oldukça iddialı olacak olan Huawei Honor 7 modelinin, hatta bir çok üst seviye akıllı telefonlardan daha iyi olduğunu söylemek mümkün.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir