Huawei Mate 20 ile kablosuz şarj özellikleri

media 6515

Huawei' den art arda gelen yeni telefonlar kullanıcılardan olumlu eleştiriler almaya devam ediyor. Telefon satışlarında büyük başarı elde eden Huawei, Türkiye' de de yüzü güldü.

teknik destek

Akıllı telefon pazarının en yeni üyelerinden biri olmasına rağmen kaliteli ve güçlü özelliklere sahip ürünleriyle emin adımlarla ilerleyen Huawei 1987 yılında kurulmuş Çin merkezli bir firma. Telekomünikasyon, ağ hizmetleri, tablet ve akıllı telefon üretimi yapan firma uzun yıllar birçok elektronik devi marka için fonksiyonel tuşlar üretti.

Huawei’ den yeni bir model kısa süre içerisinde satışa çıkacak. Yeni modelin adı Huawei Mate 20 fiyatı ne kadar olacak merak konularından biri.

Kablosuz şarj rekoru

Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro olarak piyasaya çıkacak modeller şarj cihazı ile dikkat çekecek. 20 watt’lık şarj çıkışı sağlayan Qi standardına sahip LZ80 model kablosuz şarj cihazı rekor hız rekoru kıracak gibi duruyor. Günümüzde 10 watt üzerinde şarj gücüne sahip onaylanmış bir kablosuz şarj cihazı mevcut değil. Huawei firması tarafından geliştirilen özel çipler ile kablosuz şarj hızı rakiplerini yaya bırakacak gibi. Kesin teknik verilere ve fiyat bilgisine ekim ayı içerisinde gerçekleşmesi beklenen lansman toplantısında ulaşacağız.

Huawei Mate 20 ile kablosuz şarj özellikleri

Huawei Mate 20 ve kablosuz şarjla geliyor

Huawei Mate 20 özellikleri: Firma tarafından resmi olarak duyurulmasa da rekor hızda kablosuz şarj imkânına ek olarak, 6 ya da 8 GB ram, 128 ve 256 GB dâhili saklama alanı sunan Huawei Mate 20’nin 3 adet arka kamera, LED flash ve parmak izi okuyucu gibi teknik özelliklere sahip olarak piyasa çıkması bekleniyor.

Kesin olmasa da basına sızdırılan görüntü ve özellikleri ile kemikleşmiş telefon markalarının önüne geçmiş durumda olan Huawei ilerleyen dönemlerde ülkemizde hatırı sayılır bir pazara sahip olacak gibi duruyor.

Sorularınız için Huawei iletişim resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2018, 04:16

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın