Huawei mi iPhone mu?

blank

iPhone mu Huawei mi? Satış rakamları incelendiğinde Huawei kısa zamanda önemli bir başarı yakaladı. Ama telefon konusunda marka değeri en yüksek iPhone. Özellikle yeni açıklanan bilgilere göre.

teknik destek

Huawei son zamanlar da çok hızlı atılım yapan bir şirket olmayı başarmıştır. iPhone satışları her zaman üst kısımlarda tutmaya çalışsa da birçok rakibi vardır. Kişiler isminin verdiği bir sebepten dolayı genel olarak iPhone’u tercih etse de artık fiyatlarının çok üst seviyede olması nedeniyle diğer ürünlere de rekabet vardır. Huawei bu konuda çok fazla gelişim sağlamıştır.

Kamera bakımından Huawei ve iPhone kamera karşılaştırması: Kamera bakımından iki cihaz incelendiğinde özellik bakımından gerçekten neredeyse birebir oldukları görülmektedir. Huawei 3 kamerası ile öne çıkmaktadır. Huawei yeşil alan algılama özelliği vardır. Yeşil alanları bu sayede daha iyi gösterdiği bilinmektedir. İki üründe de açık hava ışığını algılama sistemi bulunmaktadır. Bu yönden neredeyse aynıdır. Ama portre çekimlerinde iPhone açık ara öndedir. Her iki telefon kamerası da çok iyi olsa da açık hava çekimleri yapmak için Huawei tercih edip portre çekimleri için iPhone tercih edebilirsiniz. Ama Huawei gerçekten kamera konusunda çok iddialı bir marka.

iPhone ve Huawei kullanıcıları: Kullanıcıların birçok kesimi iPhone tercih etmektedir. Sebebi ise daha önce de belirtildiği üzere markanın sunduğu reklamlardan dolayıdır. iPhone reklamları daha güçlü ve daha çok insana hitap etmektedir. Ama yenilikçi yapısı ile Huawei tercihleri de şaşırtıcı derece de fazladır. Huawei standart görünümü de aşıp çok geriden gelip iPhone ile yarışır dereceye ulaşmayı bu denli başarmıştır.

Huawei mi iPhone mu?

iPhone mu Huawei mi alınmalı?

Kısaca veri güvenliğine önem verenler ve kullanımı çok basit olan telefonlara ihtiyaç duyan kullanıcılar iPhone’ nu tercih edebilir. Birde iPhone, Android’ e göre daha stabil çalışmakta. Nedeni kullanılan işletim sistemi yani iOS Apple’ ın geliştirdiği bir yazılım olması. Apple’ ın ürünleri için hazırlanan bir yazılım. Son yıllarda çıkardıkları modeller aynı zamanda çok dayanıklı telefonlar olduğunu da eklemek isteriz. 

Huawei ise hem dayanıklı hem son yıllarda çıkardığı telefon modelleriyle piyasada önemli bir etki bıraktı. Satış fiyatlarına baktığımızda ise aynı özelliklere sahip çoğu telefon modellerinden daha uygun fiyatlarla satılmakta.

iPhone ve Huawei fiyat konusunda karşılaştırma: Fiyat konusunda özelliklerle karşılaştırdığımıza Huawei daha uygun fiyatlardaa satmakta. iPhone biraz markadan dolayı fiyatı yüksek.

Huawei P20 Pro ile iPhone X karşılaştırması

Huawei P20 Pro mu iPhone X mi? Her iki modelin detaylı karşılaştırmasında Huawei P20 Pro özellik açısından iPhone X’ den biraz daha iyi. Şu an ki fiyatlar ise iPhone X (64 GB) modeli 5800 – 7000 TL, 256 GB fiyatı 7500 – 8100 ve Huawei P20 Pro (128 GB) 4300 – 4950 fiyat aralıklarında satılmakta. Bu şekilde bir fiyat aralığın nedeni satış yapan yer ve garanti farkları.

iPhone mu Huawei mi alınmalı? Huawei P20 Pro ile iPhone X karşılaştırmasıiphone x fiyatıiphone x fiyatlatıHuawei P20 Pro fiyatıHuawei P20 Pro karşılaştırmasıHuawei P20 Pro nasılHuawei P20 Pro özellikleriiPhone x özellikleri


Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2018, 03:32

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!