Huawei müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Huawei Türkiye telefon numarası 4447988 müşteri hizmetleri aranabilir. E-posta iletişim adresi yazıda yer alırken aynı zamanda yetkili servisi şikayet etme formu var.

Ad imageAd image

Huawei müşteri hizmetleri 4447988‘ den erişim yapabilirsiniz. Sabah 9 ve akşam 6′ ya kadar çağrı merkezi hizmet vermekte. Huawei Türkiye’ de önemli hamleler yaptı. Hatta yakın zamanda bir işbirliği anlaşması yaptı.

Dünya genelinde akıllı telefon satışlarına yön vermeyi başaran şirket satışla Apple’ ı bile geçti. iPhone satışlarını geride bırakan modeller üreten Huawei, yakında yine çok güzel modeller çıkaracak.

Verdiğimiz bilgilerde zamanla değişmeler olabilir. Adres bilgileri, e-posta adresi ve telefon numaraları değişebilir. Bundan dolayı erişim yapamadığınız yerler için resmi web sitesine bakınız.

Huawei iletişim müşteri hizmetleri

Ad imageAd image
  • Huawei iletişim genel konular için form adresi
  • Huawei destek hattı ile iletişim için şikayet sorun bildirim adresi 
  • Ürün destek hizmetleri soruları için consumer.huawei.com/tr/support
  • Huawei iletişim telefon numarası ve Ankara ofis adresi: M.Kemal mh Dumlupınar Bulvarı 9 km dış kapı 274 / 7 b kat 5 ve no 65 Çankaya. Huawei iletişim numarası 312 454 8800 ve fax ise 312 454 8888
  • Huawei telefon numarası istanbul Ümraniye için: İnkilap mh sanayi cd Onur Ofis Park. Telefon numarası 216 633 8800
  • İstanbul için ikinci bir adresi ise Maslak Sarıyer’ de bulunuyor. Eski Büyükdere cd no 26′ da.
  • Huawei müşteri hizmetleri telefon numarası nedir derseniz 4447988′ den görüşebilirsiniz. 

Huawei çıkardığı önemli telefon modelleri

Huawei P20, Lite, P20 Pro, Mate 10 Pro,10 Lite, Porsche design, P Smart, P10 Plus, Huawei Y7 2018, Y6 2018, P9 Lite, mini ve yakında çıkacak P30 Pro / Mate 20 ile önemli modellere imza atıldı. Tüm telefon modelleri ve Huawei ürünleri için aşağıdaki iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

Huawei müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası

Huawei iletişim müşteri hizmetleri


Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2019, 22:55

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe