Huawei Nova 4e fiyatı genel özellikleri

media 5319

Huawei Nova 4e özelliklerinden sonra şimdide Huawei Nova 4e fiyatı belli oldu. Satış fiyatına göre güçlü donanımsal özellikleri son derece iyi gibi duruyor.

teknik destek

Huawei’nin uzun zamandır çıkarması beklenen telefonu Huawei Nova 4e özellikleri ve fiyat performansı ile çoğu kişinin ilgisini toplamaktadır. Telefon öncelikle bakarsak arka tarafındaki üç kamerasıyla dikkat çekmektedir. Parmak izi tarayıcısı bulunan telefon bu açıdan klasik şekilde yapılandırılmış ve cihazın arka kısmına bu bölüm konumlandırılmıştır. Dış yüzeyinde bulunan damla çentik tasarımda telefona ayrı bir hava katmaktadır.

Huawei Nova 4e ekran özellikleri

Huawei Nova 4e’nin ekran boyutu 6.15 inç batarya kapasitesi ise 3340mAh’tır. Bu batarya özelliği sayesinde bir gün boyunca rahatlıkla çalışabilmektedir. Telefonun 415 PPI piksel yoğunluğu bulunuyor. Çerçevesiz olarak tasarlanan Huawei Nova 4e ekran özelliği açısından multi-touch çentikli (notch) ve damla çentikli (water-drop notch) çeşitleri ile piyasaya sürülmüştür.

Lityum bataryaya sahip olan telefon kamerasında 24 MP çözünürlük bulunmakta. Oldukça dikkat çekici kamera özelliği ile ilgili olarak portre modu, yapay zeka sahne algılama, panorama, HDR, otomatik odaklama, coğrafi konum etiketleme zamanlayıcı ve sesli komut gibi ayrıntıları barındırmaktadır.

Huawei Nova 4e fiyatı genel özellikleri

Huawei Nova 4e özellikleri

Telefonun temel donanım özellikleri arasında 512 GB hafıza kartı kapasitesi bulunmaktadır. 4 ve 6 GB RAM seçeneği ile piyasaya sürülmüştür. Dahili depolama alanı 128 GB bellek ise 4 GB’tır. Ön kameradaki özellikle portre modu, zamanlayıcı yapay zeka iyileştirme ve sesle komut ayrıcalıkları bulunmaktadır. Telefon Kirin 710 işlemciden gücünü almaktadır.

Huawei Nova 4e fiyatı 4 GB olan modeli 298 ve 6 GB ise 342 dolar satış fiyatına sahip.


Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 20:22

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın