Huawei P30 özellikleri ve konsept videosu yayınlandı

media 5746

2019 Huawei yılı olabilir mi dersiniz! Huawei P30 özellikleri beklentileri fazlasıyla giderecek. Yeni yayınlanan Huawei P30 konsept videosunu izlediniz mi?

teknik destek

Huawei markası, son yıllara damga vuran bir telefon üreticisidir. Kullandığı son düzey teknoloji ve bunun yanında etkileyici tasarımları, telefon severlerin markayı tercih etmesindeki en önemli noktalar olarak ön plana çıkmaktadır. Bunun yanında, her sene sonunda yeni amiral telefonunun lansman çalışmalarını gerçekleştiren Huawei, bu sene için iddialı olduğunu, Huawei P30 modeli için düzenlenen bir konsept videosunda göstermiş oldu.

Yeni gelen Huawei P30 özellikleri ve beklentiler

2018 yılında Huawei P20 modeli ile bütün dikkatleri üzerine çeken Huawei, aynı zamanda Huawei P30 modeli ile de 2019 yılına çok hızlı bir giriş yapma niyetinde. Özellikle Kirin 985 işlemcisi ve 6 GB ile 8 GB arasında opsiyon RAM özellikleri ile muhteşem bir performans altyapısı beklentisi yaratmaktadır. Bunun yanında ise bugüne kadar pek de benzeri bulunmayan büyüklükte 512 GB alanında bir depolama ile büyük bir heyecan yaratmaktadır.

Huawei P30 özellikleri ve konsept videosu yayınlandı

Huawei P30 kamera ve ekran özellikleri

Huawei P30, pro modelinde 4 kamera ile piyasaya çıkmayı bekliyor. Fakat normal modelde ise 3 farklı kamera bulunmaktadır. Yapay zekanın inanılmaz gelişim sürecinden sonra ise gelen 5G desteği de meraklıların heyecanını arttıran özelliklerdendir. Kavisli ekran tasarımı ve kamera çentikleri ile yine klasik tasarımından vazgeçmeyen Huawei P30, aynı zamanda oyun performansı için kameranın entegre edildiği platformlar için de çok teknik özellikleri sağlıyor. 

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın