Huawei P8 Lite Android 6.0 güncellemesi

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Huawei P8 Lite Android 6.0 güncellemesi nihayet yayınlandı. Huawei P8 Lite Android 6.0 nasıl yüklenir veya ROM nasıl indirilir? ROM indirme yükleme adresi sitede.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Huawei P8 Lite Android 6.0 güncellemesi ne zaman Türkiye’ ye gelecek? Bilinen bir çok cihaz üreticisi Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yayınlarken, bazı üreticiler ise daha yeni Android 6.0′ ı yayınladılar. Bu firmalardan biri olan Huawei, P8 Lite için Android 6.0 güncellemesini Polonya ve Almanya kullanıcılarına açtı.

Yayınlanan güncelleme boyutu 1.49 GB. İsteyen Türkiye kullanıcıları Polonya sürümünü güncelleme gelmeden yükleyebilirler. Tabi cihazın yedeğini aldıktan sonra yüklemeye başlamanızı öneririm.

Peki Huawei P8 Lite Android 6.0 Türkiye güncellemesi ne zaman gelir diyorsanız, bana göre gelecek ay içerisinde olabilir. Polonya için yayınlanan güncellemeyi dilerseniz buradan consumer.huawei.com/pl/support/downloads/detail/index.htm?id=80469 indirebilirsiniz.

Android yazılım süreci için hazırladığımız Android yazılım güncelleme süreci ve Huawei Mate 8 özellikleri resmi olarak tanıtıldı haberimize baktınız mı?

Huawei P8 Lite Android 6.0 güncellemesi

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Huawei P8 Lite için Android 6.0 güncellemesi Polonya ve Almanya’ dan sonra bu ay içerisinde Avrupa’ da kademeli olarak yayınlanacak. OTA üzerinden güncelleme yapılamayan cihazlar için, resmi sitesinde yayınlanan sürümü manuel yüklenebilir.

Android 6.0 işletim sisteminin genel özelikleri: Gelişmiş uygulama izinleri, pilde uzun kullanım süresi, RAM’ de verimlik, bazı güvenlik iyileştirmeleri, Emotion arayüzünde iyileştirme ve genel performans.

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak