Huawei Watch GT Active ve Watch GT Elegant fiyatı

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Huawei Watch GT Active fiyatı ve Watch GT Elegant fiyatı yayınlandı. Akıllı saatler yavaş şekilde hayatımıza girmeye çalışıyor. Özellikle çocuklu aileler için önemli oldu.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

2019 yılı Mart ayında P30 serisine iki tane yeni model ekleyerek görücüye çıkarmayı planlıyor. Bu noktada çıkarılması beklenen yeni ürünlerin Huawei Watch GT Active ve Watch GT Elegant isimleri ile piyasaya çıkarılması bekleniyor.

Huawei Watch GT Active oldukça beğenilen akıllı saat modelleri arasında gösterilmekte. İşte bu akıllı saat modelinin yanına Huawei Watch GT Elegant’ın da eşlik etmesi için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. İki saat modeli de şık ve zarif dokusu ile müşterilerin yoğun ilgi gösterdiği ürünler arasında gösteriliyor. Huawei Watch GT Active saat modeli 280 dolardan alıcı buluyor. Türk Lirası ile saatin fiyatının 1500 TL seviyelerinde seyrettiği görülüyor. Watch GT Elegant model ise 255 dolar seviyesinden yani 1390 TL fiyatı ile alıcılarının karşısına çıkıyor.

Huawei Watch GT akıllı saat modeli kaliteli mi?

Huawei Watch GT akıllı saat modeli paslanmayan çelik gövdesi, seramik yapılı çerçevesi ve parmak izi tutması gibi özellikler göz önüne alındığında kaliteli bir saat modeli olduğu gönül rahatlığı ile söylenebilir.

Huawei Watch GT Active ve Watch GT Elegant fiyatı

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Huawei Watch GT Elegant akıllı saat özellikleri

Huawei Watch GT Elegant modeli 46 gram ağırlığa sahip olması, dokunmatik ekranı ve özel saat modunda kullanılabilme özelliği ile dikkat çekiyor. Saatin arka bölümünde yer alan akıllı sensör sayesinde detaylı bir şekilde nabız ölçümü yapması da saatin önemli özellikleri arasında yer alıyor.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir