Huawei Watch’ın Fiyatı, Huawei Çıldırmış Olmalı Dedirtiyor!

blank

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen MWC 2015’in en ilgi çekici ürünlerinden, bu yılın çok konuşulacak akıllı saati Huawei Watch, görenleri adeta büyüleyerek, “bunu istiyorum” söcüklerinin duyulmasına sebep olmuştu. Huawei’in rakiplerine karşı ciddi bir atılım yaparak sunduğu yeni akıllı saatinin fiyatı netleşti ve “bunu istiyorum” sözcükleri yerini “bunu alamam” şeklinde değişti.

teknik destek

Akıllı saatler arasında metalik yuvarlak gövdeye sahip Moto 360’ın popülerliğinin ardından, LG’nin de ilk versiyon LG G Watch R akıllı saatiyle dikkatleri çekip, sonrasında MWC 2015’te tanıttığı lüks akıllı saati LG G Wath Urbane ve Ubrane LTE ile metalik yuvarlak göveye kavuşmasıyla beğenileri toplamıştı. Benzer konsept ile Huawei de metalik yuvarlak gövde furyasıyla yeni şık akıllı saatini tanıtmış ve rakiplerine nazaran çoğu kişi tarafından daha güzel bulunmuştu.

Huawei, akıllı saati Huawei Watch için tam olarak 1000 euro’luk bir ücret talep ediyor. Amazon Almanya sitesinde görülen fiyat etiketi görenlerin şaşkınlık içerisinde bakmasına sebep oluyor.

huawei-watch-fiyat
Huawei Watch’ın Fiyatı, Huawei Çıldırmış Olmalı Dedirtiyor!

LG’nin de “lüks” olarak adlandırdığı akıllı saati Watch Urbane’in fiyatı altın rengi için 442.99$’lık bir fiyat etiketiyle ve diğer rakiplerinin ürünleri de ortalama 300-400$’a sunulmuşken, Huawei’in 1000 euro’luk bir fiyatla sunulan akıllı saatinin ne kadar satış yapacağı merak konusu.

Ülkemize büyük ihtimalle gelmeyecek olan Huawei Watch’ın, eğer gelseydi ortalama 4000-5000TL arasında olacak fiyatıyla alanı olur muydu merak ediyorum!?

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!