Huawei Y6 2019 fiyatı belli oldu mu?

media 5351

Huawei Y6 2019 fiyatı açıklandı. İlk satışı Hindistan' da, sonra kademeli şekilde satışa devam edecek. Y6 fiyatı 135 Dolar olarak yayınlandı. Peki Huawei Y6 özellikleri nasıl?

teknik destek

Huawei Y6 2019 fiyatı belli oldu mu? Birçok telefon markasının tahtını sallayarak en çok tercih edilen markalardan birisi olan Huawei geçtiğimiz günler amiral akıllı telefonunu tanıttı. Markaya yön veren model olan Mate X modelli telefonlar, katlanabilir özellikleri ile insanlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. Buna karşın marka, her ekonomik şarta uygun telefon üretmeye devam ederken giriş modeli olan Huawei Y6 2018 modelini de geliştirdi.

Huawei Y6 2019 fiyatı! Temel ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan telefonun yeni modeli Huawei Y6 2019 Hindistan’da piyasaya sürüldü. Hızlı bir biçimde talep görmeye başlayan telefon, Hindistan’da 135 Dolar fiyatla yeni alıcılarını bekliyor.

Huawei Y6 hangi renk seçenekleri bulunuyor?

Kullanıcılar akıllı telefonlarını seçerken her zaman renge büyük önem veriyorlar. Geçmiş dönemde kullanılan renklere alternatif renkler üretebilen markalar, her zaman bir adım önde yer alıyorlar. Huawei markası da bu modelinde mavi ve siyah gibi klasik renklerin yanı sıra kehribar rengini de seçenek olarak sunuyor. Mavi ve siyah olan motelleri metal bir panelle sunulurken kehribar rengi olan modelin arka kısmı tamamen deri kaplı olarak satışa sunuluyor.

Huawei Y6 2019 fiyatı belli oldu mu?

Huawei Y6 özellikleri nasıl?

Telefonun ekran büyüklüğü olarak 6,09 inç belirlenirken 1560×720 çözünürlüğünde bir görüntü kalitesi sunuluyor. Arka kamerası 13 MP olan kameranın ön kamerası 8 MP seviyesinde hizmet veriyor. 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanı olan telefon, ihtiyaçları en iyi biçimde karşılama özelliği gösteriyor.


Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 20:30

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın