Huawei’in Nexus Phablet’ine Ait Net Görüntüler Sızdırıldı!

media 12783

Huawei‘in kısa süre içerisinde duyurması beklenen bu yıl çıkacak, biri LG‘nin iki farklı Nexus modelinden biri olan Huawei Nexus modeli için heyecanlı bekleyiş devam ediyor.

teknik destek

Bir kaç gün önce Huawei Nexus telefonuna ait konsept videosunun yayınlanmasından sonra, şimdi de merakla beklenen yeni Huawei Nexus phablet modelinin en net görüntüleri ve bootloader’da belli olan kullandığı işlemci bilgisi internete sızdırıldı.

Huawei’in 5.7 inç ekrana ve 159.4 x 78.3 x 6.6/8.5mm boyutlarına sahip olağı kesinleşen yeni Nexus phablet modeline ait sızdırılan bootloader görüntüsünde, 3GB LPDDR4 RAM, 64GB dahili hafıza ve Snapragon 810 (MSM8994) belli oluyor. Aşağıda ilk sızdırılan görüntüleri inceleyebilirsiniz.

Acaba Snapdragon 820 çipsetini mi kullanacak yönündeki söylentiler en azından şimdilik boşa çıkmış oldu. Şimdilik diyoruz çünkü önümüzdeki sene başlarında Huawei’in Nexus modelinin Snapdragon 820 kullanan bir versiyonu da gelebilir.

USB Type-C girişi bulunan yeni Huawei Nexus modeline ait sızdırılan diğer görüntüleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın