Huawei’in vay! Dedirten Akıllı Saati ve Büyük Ekranlı Telefonu Görüntülendi!

blank

24 Şubat’ta başlayacak Mobil Dünya Kongresi’ne iddialı hazırlanan şirketlerden biri de Huawei. Çinli üreticinin Ascend P6’nın devam modelinin yanı sıra Ascend P6’nın yeni renk seçeneklerini, 7-inç ekrana ve telefon özelliğine sahip MediaPad X1, akıllı saat ve Windows Phone işletim sistemli Ascend W3 modellerini duyurması bekleniyor.

Mobil Dünya Kongresi’ne artık sayılı saatler kalırken, etkinlikkapsamında tanıtılacak ürünleri resmi tanıtımları öncesi Twitter adresinden kamuoyuyla paylaşan Evleaks bu defa Huawei’in gizemli bir telefonu ve akıllı saatini yan yana gösteren bir fotoğrafı yayınladı.

Fotoğrafta yer alan telefon ya da tablet cihaz ilk bakışta sizlere HTC’nin One Max modelini hatırlatalir. One Max’e tasarım noktasında oldukça benzeyen büyük ekranlı telefonun alt ve üst bölümünde geniş bir alana yayılan hoparlörler dikkat çekiyor. Sızıntı kaynağı Evleaks görselde yer alan cihazlar hakkında bilgiler aktarmasa da, dev ekranlı telefonun MediaPad X1 olduğu ve LG’nin LifeBand Touch’na benzer bir tasarım sunan cihazın ise Huawei’in ilk akıllı saati olduğu iddia ediliyor.

Çinli üreticinin Mobil Dünya Kongresi’nde bir akıllı saat duyurusu da yapacağı uzun süreden beri konuşuluyordu. Söz konusu görsel de Huawei’in son dönemde tanıtılan akıllı saatlerden farklı bir tasarım yapısı sergileyen bir saat hazırlığı içerisinde olduğunu gösteriyor.

BhHpOooCMAELzhd

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!