Huawei’in Yeni Amiral Gemisi Ascend P7 Ortaya Çıktı!

Ascend P6 ile dünyanın en ince telefonlarından birini oluşturan Huawei görünüşe bakılırsa telefonun devam modelinde de aynı inceliği ve tasarım hatlarını korumaya devam edecek. Aralık ayından bu yana hakkında söylentiler başlayan şirketin yeni amiral gemisi Ascend P7 cephesinden sızıntılar da yavaş yavaş gelmeye başladı.

Andronova

Ascend P7’nin elde edilen görseli selefine oldukça benzemekte. Ön bölümde daha büyük bir ekrana yer açmak için çerçevenin bir miktar inceltildiği dikkatlerden kaçmıyor. Daha sivri köşeler ve değişen arka tasarım yine görselde dikkatimi çeken diğer detaylar.

24 Şubat’ta başlayacak Mobil Dünya Kongresi’nde Huawei temsil edecek modellerin başında gelen yeni nesil akıllı telefonda sanal buton kullanımı devam edecek. Özellikle Android tarafına baktığımızda HTC M8’le birlikte sanal butona geçmeyen bir Samsung kalacak gibi görünüyor.

Daha önceki sızıntılardan yola çıkarak telefonun teknik özellikleri hakkında bazı tahminlerde bulunacak olursak; 5-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü ekran, 1.6GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Hisilicon Balong 910 işlemci, 13MP çözünürlüklü arka kamera, 8MP ön kamera, 4G LTE, 16GB dahili depolama, microSD kart desteği, 2.460mAh kapasiteli batarya, Android 4.4 KitKat ve yeni nesil Emotion kullanıcı arayüzü.

Huawei-Ascend-P7

kaynak: unwiredview

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.