iCloud şifre kırma programsız var mı?

blank

iCloud şifresini kırma programı var mı diyenler için genel bir bilgilendirme haberi yayınladık. Apple hesabına erişimde e-posta parolası unutuldu ise faturasız işlem zor.

Apple’ ın sıkı iş akışlarını nedeniyle unutulan şifrelerde pek seçenek sunulmayabiliyor. Şifremi unuttum iCloud şifre kırma programı var mı diyenler için genel bir bilgilendirme haberi yayıladık. Bu haber sadece bilgilendirme amaçlıdır ve 118 olarak verilen numarada sadece danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Apple’ ın iCloud hizmetinde parola unuttum ve iCloud e-posta şifremi unuttum ya da e-posta hesabıma ulaşamıyorum diyenler için çözüm ya cihaz faturası olması gerekiyor ya da bazı servislerin şifre kırma cihazı kullanarak sorunu çözüyor. Daha doğrusu bu yönlü bir bilgi var. Bazı telefoncularda şifre sorunu yaşayan cihaz sahipleri için cihaza yeni bir fatura düzenleyerek bu fatura ile iCloud şifresini açmak için müşteri hizmetlerini arayarak iCloud şifre sıfırlama işlemi yaptırmakta.

iCloud şifre sıfırlama nasıl yapılır?

  • iCloud şifre sıfıralama için icloud.com‘ u ziyaret edebilirsiniz.
  • Buradaki güvenlik sorularına yanıt verebilirseniz, bu panel üzerinden şifre sıfırlama işlemi yapılması gerekiyor. 
  • “Güvenlik sorularımı sıfırla” seçeneği ile devam ediyorsunuz.
  • Genelde ilk soru doğum tarihi sorulmakta. Apple ID ve iCloud hesabınızdaki kayıtlı doğum tarihini yazmanızı istiyor. Eğer doğru yazarsanız ikinci bir güvenlik seçeneği çıkabilir. 
  • Apple kimliğinde “İki faktörlü kimlik doğrulama” seçeneğini kullananlar için bu da bir alternatif güvenlik seçeneği olarak tercih edilebilir. Girişte kimlik doğrulama olarak kullanılmakta. 

iCloud e-posta şifremi unuttum!

iCloud hesabına kayıtlı e-posta şifresini unuttunuz ise mail şifre sıfırlama adımlarını deneyiniz. Gerekiyorsa tüm e-posta iletişim kanallarını zorlayınız. Yahoo ve Gmail üzerinden genellikle kod işlemlerinde pek sıkıntı yaşanmazken, Hotmail şifre sıfırlamada kod ulaşmama gibi sıkıntılar çıkabiliyor.

Telefonun faturasına sahip olanlar için e-posta erişimin olup olmamasında sıkıntı yok. Ürünün marka desteği ile talep edilen şeyler yerine getirildiğinde olumlu bir dönüş yapılıyor.

iCloud şifre kırma programsız var mı?iCloud şifre kırmaiCloud parola sıfırlamaapple şifre sıfırlamaiCloud e-posta sıfırlama

iCloud şifre kırma

Apple’ın resmi numarası 216 282 15 11 ve 00 800 448 829 878 0′ dan yardım istenilebilir. Birde Apple iletişim çevrimiçi yardım bağlantısı var. Bu apple.com/tr/support/iphone/contact URL üzerinden bir şansınızı deneyebilirsiniz.  

Şifre kırma cihazı için internetten araştırabilirsiniz. Bazıları internet ortamından bu sorunu çözdüğünü iddia ediyor ve şifre kırma ücretini yatırdıktan sonra cihaz imei numarası ile işlem başlatıldığı açıklamasını yapıyorlar.

iCloud için kısa bir açıklama 

Apple’ ın geliştirdiği iOS cihazlarda bulunan önemli verilerin yedeğini almak için kullanıldığı çok yararlı bir servis. Bu servis ile video, fotoğraf, Whatsapp, mesajları, rehberi yani kişileri, notları, mail’ leri ve uygulamaların yedeğini alabilirsiniz.  Şu an için iCloud 5 GB kadar ücretsiz veri depolama alını vermektedir. Daha fazlası için aylık ücret talep edilmektedir.


Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2020, 09:30

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!