İddia: Amazon, 4.7-inç Ekrana Sahip Bir Telefon Geliştiriyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

İlk tabletten bu yana sürekli olan dile getirilen telefon iddialı görünüşe bakılırsa bu yıl resmiyet kazanabilir; zira telefonun ekran boyutunun netleştiği hatta tedarikçinin de Foxconn olduğu iddia ediliyor.

Andronova

Teknoloji dünyasında tablet ve akıllı telefonların oldukça popüler olduğu şu dönemlerde, açıkçası iddialı teknik özelliklerle donatılacak bir telefonu pazara sunmak olumlu bir gelişme olacaktır. Amazon’un Kindle Fire tabletlerde uyguladığı bütçe dostu fiyatların, söz konusu telefon için de uygulanması kayda değer satışları beraberinde getirecektir. Digitimes kaynaklarının elde ettiği bilgiler ışığında 4.7-inçlik bir ekrana sahip olduğu belirtilen telefonun yılın ikinci yarında üretime başlayacağı anlaşılıyor.

Ekran boyutunun tedarik zincir kaynakları tarafından da teyit edilmesiyle, akıllara daha önce telefonun 4.3-inçlik bir ekrana sahip olacağı iddiası gelmiyor değil. Bu noktada kaynaklar, ekran boyutunun değişikliğe uğramasına sebep olarak; tüketicilerin büyük ekranlı telefonlara daha faza ilgi göstermesine bağlıyor. Bir de Amazon’un mevcut üründe diğer teknik özellikleri de yükseltme yoluna gitmek istediği aktarılıyor. Telefon hakkındaki gelişmeler bu seviyedeyken, çıkış tarihinin gecikebileceği değerlendirmesi de yapılmıyor değil.

Özelleştirilmiş Android işletim sisteminin yer alacağı telefonda, yine şirketin kendi uygulama mağazası da yer bulacaktır.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.