İddia: Galaxy S III ve Galaxy Note II için Android 4.4 Güncellemesi Mart Sonunda!

Andronova

Ülkemiz kullanıcıları Galaxy S3 için kasım ayında dağıtıma sunulan Android 4.3 güncellemesinin sevincini yaşayadursun, Samsung kaynaklarından gelen yeni haberler bu sevinci iki katına çıkaracak gibi görünüyor. Resmi kaynaklarca henüz doğrulanmadı ancak Android Geeks sitesi Samsung yazılım mühendisleriyle temesa geçen kaynaklarına dayandırarak aktardığı habere göre mart sonunda Galaxy S3 ve Galaxy Note II için Android 4.4 KitKat güncellemesi başlayacak .

Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 için Android 4.3 güncellemeleri kasım ayında başladı ve her iki telefon için kapsamlı bir güncellemenin tekrar mart ayı içerisinde başlayacak olması ihtimal dahilinde. Hafızamızı tazeleyecek olursak, yine kasım ayı içerisinde ortaya çıkarılan bir belgede Galaxy S3 ve Galaxy Note II için Android 4.4 KitKat güncellemesinin mart-nisan döneminde başlayacağına dair bilgiler yer almıştı. 50 milyon satış gerçekleştiren Galaxy S3 ile 30 milyondan fazla satan Galaxy Note 2 için resmi güncelleme desteğinin bundan sonraki süreçte nasıl şekilleneceğinin önümüzdeki haftalarda netlik kazanması bekleniyor.

Güney Koreli üretici halihazırda sadece Galaxy Note 3 için Android 4.4.2 güncellemesini resmen dağıtmaya başladı. Galaxy S4 içinse final aşamasında ortaya çıkan yazılımlar mevcut ancak resmi güncelleme henüz başlamış değil. Resmi güncellemenin birkaç hafta içerisinde kullanıcılara ulaşması bekleniyor.

Samsung, Android 4.4.2 güncellemesi kapsamında kullanıcı arayüzünden ziyade performans odaklı gelişmelere yer verdiğini belirtelim.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir